петак, април 19, 2024
2022/2023Млађи разредиНовогодишњи вашар

Новогодишњи вашар у ОШ „Лепосавић“

У нашој школи је 23.12.2023. године, одржан Новогодишњи вашар. Овом догађају је претходила вишенедељна припрема. Деца су зрачила срећом, поносом и веома стручно, са препоруком нудили посетиоцима вашара своје рукотворине. Вашар је био прилика да се деца друже, радују али и развијају предузетнички дух.

У активностима око припреме и реализације вашара учествовали су ученици од првог до четвртог разреда, родитељи и учитељи. Позвали смо све наше ђаке, наставнике, родитеље, баке и деке да посете ову веселу манифестацију.

Поред дружења и новогодишњег расположења, вашар пружа и могућност зараде.

Свако одељење задржало је право да свој зарађен новац употреби за оно што могу да купе зависно од успешности „пословање“, а учитељима као могућност остала само саветодавна улога. Ова манифестација имала је и хуманитарни карактер. Свако одељење је издвојило део новца и припремило по један пакетић за уенике Специјалне школе.