петак, април 19, 2024
дан школеЂак генерацијеУченици

Дан школе 2017

Дан школе ОШ „Лепосавић“ одржан је 07. јуна 2016. године у биоскопској сали Центра за културу „Сава Дечанац“. Сва места у сали су била попуњена наставницима, ученицима школе, родитељима али и свима онима који су желели да погледају припремљен програм.

Као и сваке године наставници предметне и разредне наставе су са ученицима припремили пригодан културно-уметнички програм.

На самом почетку директорка школе Мирјана Бараћ се обратила свим присутним посетиоцима и пожелела добродошлицу најмлађима тј. будућим ђацима првацима.
Програм је даље текао смењујући се хор, скечеви, рецитације, драмски комади. Током програма су истицани успеси и постигнућа ученика у претходној школској години али и захвалнице најуспешнијим наставницима.

Увек међу више најбољих ученика једне генерације има оних који се издвајају, а то је у овој генерацији Љубица Радосављевић. Она је у току свог осмогодишњег школовања поред одличног успеха и примерног владања имала и низ признања.

Ученица је освојила укупно 27 диплома (19 на општинским, 7 на окружним такмичењима и 1 посебну диплому).

Ученику генерације додељују се следеће награде :
1. Комплет књига – лектира за I разред средње школе.
2. Новчана награда у износу од 12.500, 00 динара.