петак, април 26, 2024
7 разредУченици

Екскурзија ученика – 7.разред

Екскурзија ученика 7.разреда Основне школе” Лепосавић” у Лепосавићу изведена је 28. И 29. 05. 2017.године. У пратњи одељенских старешина ученици су првог дана обишли музеј 21.октобар и Шумарице у Крагујевцу, затим Костолац и археолошко налазиште Виминациум, Сребрно језеро и локалитет Лепенски Вир. Вечера и ноћење је било организовано у хотелу Лепенски Вир у Доњем Милановцу. Другог дана организован је обилазак хидроелектране “ Ђердап 1” и музеја у Кладову, затим Неготин и обилазак Етнографског музеја, Родне куће Стевана Мокрањца и Музеј Хајдук Вељка, обилазак Гамзиграда – локалитета Felix Romulijana, затим преко Крушевца и Краљева повратак у Лепосавић. Екскурзија је изведена по плану и у најбољем реду.