петак, октобар 18, 2024
2023/2024Kреативни радовиграђанско васпитање

Презентација ученичких радова са часова Грађанског васпитања (млађи разреди)

Ученици 4. разреда ОШ „Лепосавић“ у Лепосавићу који похађају наставу Грађанског васпитања су са својим наставницама Светланом Ћорац и Љиљаном Ђелошевић спровели еколошку акцију „Ми смо еко-другари“. У оквиру те акције организовано је чишћење школског дворишта. Ученици су засадили и цвеће и своје сликарско умеће искористили како би другима указали на значај очувања еколошке свести.

Такође, ученици 3. разреда који похађају наставу поменутог предмета, у оквиру акције „Солидарност у локалној заједници“ обрадовали су ученике ШОСО „Косовски божури“ из Косовске Митровице вредним поклонима. Реч је о едукативним наставним средствима која су неопходна за реализацију наставе у овој школи.

Предметни наставници овим путем желе да се захвале свим ученицима који су дали учешће у овим активностима и поручују им да заједно могу победити све.