четвртак, април 25, 2024
2021/2022

Основној школи „Лепосавић“ је уручено највише признање“Панчићева оморика“ у Специјалном резервату природе „Засавица“

У Специјалном резервату природе Засавица организовано је обележавање 60. година постојања и стваралачког деловања Покрета горана Србије уз доделу јубиларних признања. Том приликом, Основној школи „Лепосавић“ је уручено највише признање „Панчићева оморика“ за изузетан допринос на афирмацији и унапређењу горанских активности.

Протеклих година ученици 6. разреда наше школе предвођени од стране наставника биологије Костић Иванке и Милосављевић Ненада су активно учествовали у свим активностима које је овај покрет организовао.

Свечаности доделе признања 24.12.2021.године у Засавици присуствовали су представници наше школе.