четвртак, мај 2, 2024
2022/2023Ученици

Школа пливања у Ивањици

Канцеларија за КиМ организовала је школу пливања у Рехабилитационом центру „Анемија“ у Ивањици. Учествовало је 20 ученика (непливача) трећег и четвртог разреда наше школе у периоду од 06. до 12. маја 2023. године.

Школа пливања је била организована под стручним вођством квалификованих инструктора. Осим пливања ученици су се упознали са основним принципима правилне исхране и одржавања хигијене. Током боравка ученици су се упознали са културом и историјом овог града и околине. Такође ученици су имали прилику да упознају нове пријатеље и да уживају у различитим активностима попут друштвених игара и шетњи у природи.

Ученици су изразили задовољство и захвалност организаторима, похвалили рад инструктора школе пливања и гостољубивост особља Рехабилитационог центра „Анемија“.